Jde o to, že byt není třeba vězeňská cela, kde existují nějaké předpisy, co má kde být. Ve vlastním bydlení si můžeme dát třeba radiátor na strop a lustr zabudovat do podlahy. Je to naše věc a naše právo. V zařízení nechává každý kus sebe, svých představ a svého já. Proto, když navštívíte někoho, kdo má v bytě všechno zařízeno ve stylu fotbalovém, je vám jasné, co si o tom člověku myslet. A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Kdybyste přišli ke mně, mysleli byste si, že to není byt, ale džungle. Květina na květině a tomu všemu vévodí monstera. A to na ploše třiceti metrů čtverečních. Bytového architekta by asi museli odvézt sanitkou, neb by ho trefil šlak. Apropo, bytový architekt, víte vůbec kdo to je a co umí?
Ten vám nezařídí byt jen tak halabala, ale na opravdu světové úrovní. Má totiž přehled, co se ve světě zařízení bytu momentálně „nosí“. Proto také ví, kde co který obchod má a za kolik. Což běžný člověk neví. Musí všechno pracně dohledávat většinou přes internet a ani potom není výsledek zajištěn. Tedy, dobrý výsledek. Bytový design Praha má takových lidí více a tito jsou špičkami ve svém oboru. Prošli studiem a někteří i v zahraničí. Jsou uznávanými ve světě byznysu zařízení bytů a domů. A když někdo umí…
Nejlepší představa o jejich umění je to, podívat se přímo na jejich webové stránky, kde najdete ukázky toho, co je jejich práce a v čem jsou tak dobří. Pokud oni začnou s prací, tak ji také dokončí v rekordním čase. A nemyslete si, že si dělají, co chtějí. Kdepak. V první řadě je zájem klienta a pokud ten prohlásí, že se mu tamto či ono nelíbí, musí to pryč. Klient je majitel a jemu to celé zařízení bude sloužit. Závěrečná rozhodování jsou tedy vždy jen a jen na něm. Pokud nevíte, kde tento web o bytových designérech hledat, tak klikněte na odkaz zde v článku o něco výše. A máte to.