Když se slastně ponoříte do vlnek vaší čisté vody jistě ani nepomyslíte na to, že byste se tak na měsíc nebo dva o ni přestali starat. No, zkusit to můžete, ale je silně pravděpodobné, že vás pak chuť ke koupání přejde, a to podstatně dříve. Vypnete-li dokonce i filtraci, tak zhruba za týden nebo dva seznáte, že tento nápad nebyl jeden z nejlepších. Vaše voda pozbude průzračnosti a je docela dobře možné, že bude také zapáchat. Pokud se stihnou namnožit i řasy, nebo další nepříjemnosti, vylezete z vody mírně nazelenalý, něco jako vodník z pohádky.
Proto je nutno vodu pečovat, měřit její parametry, aby bylo koupání požitkem a ne utrpením. Není to zase tolik práce. Pár minut týdně. A výsledek znáte sami.
Ale proč vlastně vznikl tento článek Protože je možné, že přidáváte do vody sůl. A tedy jistě víte, že je to právě ona, ze které se pomocí elektrod vyrábí plynný chlor, který nám vodu dezinfikuje. Takže si také měříte obsah soli a když dojde k situaci, že je obsah soli snížen, musíte to napravit. Jak často záleží na spoustě okolností, například na tom, jak velkou máte vodní plochu. Čím větší je, tím větší odpar, a tudíž také snižování obsahu soli. Nu a pak tam tedy dáte sůl novou. Zřejmě z pytle, který máte někde uložen. Což je dosti nešikovné, protože to zabírá místo. A co tak vyzkoušet něco jiného? Třeba novinku, jakou je tabletová sůl?
Že to ještě neznáte? Inu, to vůbec nevadí, proto je zde tento článek. Výhody této novinky jsou jasné a netřeba je rozebírat. Prostě jen vezmete tabletu a dáte ji do plováku. To je vše a máte to bez starostí. Vítr, který plovákem pohybuje udělá všechnu práci za vás a sůl se rovnoměrně dostává do vody.
Kupte si tabletovou sůl přímo zde přes tento článek, Je to nejrychlejší cesta, jak ji získat. Naprosto postačí klinutí na odkaz výše, a to vás přenese na patřičné webové stránky.